Зеленський доручив уряду спростити в’їзд/виїзд та переміщення товарів на окупований Донбас

Зеленський доручив уряду спростити в’їзд/виїзд та переміщення товарів на окупований Донбас Об этом сообщает bizua.in.ua со ссылкой на СМИ.

Президент України Володимир Зеленський доручив Кабінету міністрів України опрацювати питання спрощення в’їзду та виїзду людей на і з тимчасово окупованих територій Донецької та Луганської областей, а також переміщення товарів туди та звідти.

Про це йдеться в указі президента "Про невідкладні заходи щодо створення умов для переходу громадян і проїзду автотранспорту через річку Сіверський Донець в Станично-Луганському районі та на відповідних контрольних пунктах в’їзду/виїзду2 від 7 жовтня № 738/2019.

Також Зеленський доручив уряду опрацювати питання про надання на контрольних пунктах в’їзду/виїзду медичної допомоги, допомоги в пересуванні людям з інвалідністю та іншим маломобільним особам.

Крім того, президент очікує від уряду забезпечення покращення умов проїзду та безпеки руху шляхом виконання ремонтних робіт на автомобільних дорогах загального користування державного значення H-21 Старобільськ — Луганськ — Хрустальний — Макіївка — Донецьк (на ділянці Старобільськ — Щастя) та Т1306 Сєвєродонецьк — Новоайдар.

Підписуйся на сторінки UAINFO у Facebook, Twitter і YouTube

UAINFOДжерело статті: “http://uainfo.org/blognews/1570447543-zelenskiy-doruchiv-uryadu-sprostiti-v-yizd-viyizd-ta-peremishchennya.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя