Правоохоронці гарантують захист мешканцям населених пунктів Луганщини після розведення військ

Під час зустрічі з місцевими мешканцями Троян заявив, що після розведення сил перед позиціями ЗСУ залишаться 122 будинки.

Вадим Троян Об этом сообщает 51kanal.in.ua со ссылкой на СМИ.

Заступник голови Нацполіції Вадим Троян запевняє, що поліція зробить все можливе аби забезпечити безпеку громадян у м. Золоте-4 та с. Катеринівка. Про це Троян заявив під час зустрічі з мешканцями м. Золоте-4 Попаснянського району, повідомляє поліція Луганської області, передають Патріоти України.

За його словами, незважаючи на анонсоване розведення військових сил на ділянці поблизу м. Золоте, поліцейські продовжать нести службу у м. Золоте-4 та с. Катеринівка. "Вже сьогодні ми збільшуємо кількість співробітників поліції, які у складі піших та автопатрулів будуть реагувати на виклики і повідомлення громадян та забезпечуватимуть публічну безпеку у населених пунктах на лінії зіткнення".

"Ми вже маємо приклад успішної роботи правоохоронців після розведення військ у стратегічному смт. Станиця Луганська. Там місцеві мешканці теж мали побоювання щодо своєї долі після переміщення військових на нові рубежі. На передовій лінії тоді опинилися бійці батальйону поліції "Луганськ 1", нацгвардійці та прикордонники. І вони у повному обсязі виконують покладені на них завдання по забезпеченню правопорядку і безпеки українських громадян".

Троян також анонсував у м. Золоте-4 особистий прийом громадян начальником поліції Луганської області Сергієм Колесником для вирішення всіх нагальних проблем мешканців, що входять до компетенції поліції.

Як повідомляє Громадське, під час зустрічі з місцевими мешканцями Троян заявив, що після розведення сил перед позиціями ЗСУ залишаться 122 будинки. Це майже вдвічі більше, ніж у Станиці Луганській, де перед позиціями опинились 74 будинки.

"Я розумію, що багато хто нагнітає, але це політичні ігрища. Ніхто нікого не кине, я у це не вірю", — запевнив Троян.

Він додав, що постійно перебуватиме у Донецькій та Луганській областях до кінця 2019 року.Джерело статті: “https://ustymenkooleh.patrioty.org.ua/blogs/pravookhorontsi-harantuiut-zakhyst-meshkantsiam-naselenykh-punktiv-luhanshchyny-pislia-rozvedennia-viisk-298220.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя