Чайка про «телеміст» між Україною та РФ: Це спеціальна технологія, на яку було зовнішнє замовлення


«Провокації не відбудуться: «телемосту» між Україною та РФ не буде. Про це в ексклюзивному коментарі інтернет-виданню Новости Украины – From-UA розповів український журналіст, ведучий політичного ток-шоу «5 копійок» Роман Чайка. Об этом сообщает 103fm.in.ua со ссылкой на СМИ.

Коментуючи інформацію про проведення так званого «телемосту» між Україною і РФ, наш співрозмовник зазначає наступне: «По-перше, ніяких змін не відбудеться, і судячи зі всього, цей телеміст, як би не хотіли троє людей — Путін, Дима Кисельов і Медведчук — все одно не відбудеться. У нас значно серйозніші залізобетонні мости валили протягом одного дня».

На думку експерта, те, що ми зараз спостерігаємо, — це спеціальна технологія, на яку «було зовнішнє замовлення»: «Не знаю, де саме це відбулося: чи в Італії, де вони з ватним Олівером Стоуном дивились кіно про себе, чи при іншій зустрічі, але я гадаю, що це абсолютно чітко видумана провокація».

«Я вже не говорю про ведучих з боку України, один з яких в 2014 році весь час «ополченців» десь бачив, мав відписані паблікі «Новоросія» і інші. Так що досить цікаві зашкварені персонажі», — додає журналіст.


Джерело статті: “http://from-ua.com/news/500801-chaika-pro-telemist-mizh-ukrainoyu-ta-rf-ce-specialna-tehnologiya-na-yaku-bulo-zovnishne-zamovlennya.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя